Miyav! Kedi blogumuz; sizleri kedi dünyasının son gelişmelerinden, rehberlerinden, eğlenceli içeriklerinden ve kedi ürünlerinden haberdar etmek amacıyla oluşturuldu. Kedirehberi.com olarak birincil önceliğimiz; kedi ebeveynlerinin, kedilerinin sağlığını ve mutluluğunu sağlayabilmesi için bilmesi gereken her şeyi detaylıca işlemektir.

Kedi Rehberi Logosu

Kedi Rehberi’nin Misyonu

Kedi Rehberi olarak, her zaman kedi ebeveynlerinin kafasını kurcalayan ve yanıt aradığı sorular hakkında konuşuyoruz. Kediniz kusuyor mu? Belki bu sıradan bir tüy çıkarma refleksidir ya da kediniz size bir şeyler anlatmaya çalışıyordur. Endişelenmeyin, bu konuda da sizlere ve kedinize fayda sağlayacak birçok ipucuna sahibiz. Peki hiç ailenize yeni ve minik bir üye katmayı düşündünüz mü? Eğer böyle bir niyetiniz bulunuyorsa sizi, kedinizi ve evinizi bu yeni aile yapısına biz hazırlayacağız!

Kediler birer uzaylı olmasalar da oldukça farklı bir iletişim diline sahipler. Kedi Rehberi de bu gizli kedicik dilini nasıl çözümlemeyi amaçlıyor. Biz kedi sahiplerinin en çok araştırdığı konuları belirledik ve bunlar hakkında detaylı rehberler hazırladık. Kedileriniz ile mırıl mırıl bir hayata sahip olabilmeniz için tüm bunları ve hatta daha fazlasını düşündük, interneti kedi dostu bir hale getirmek amacıyla kollarımızı sıvadık.

Kedi Rehberi’nde yayınlanan tüm içerikler, tamamen güvenilir ve otoriter kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda derlenir. Hazırlanan içerikler bu alanda uzman olan veteriner dostlarımıza onaylatılır. Her ne kadar acil bir sağlık durumu söz konusu olduğunda başvurmanız gereken ilk kaynak veteriner hekiminiz olsa da Kedi Rehberi sizin için pek konuda eşsiz bir bilgi kaynağı olabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook: https://www.facebook.com/kedirehberi
Instagram: https://www.instagram.com/kedirehberi/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn8H0i4K67Ximz0vfyHu02g
Pinterest: https://tr.pinterest.com/kedirehberi/

İletişim Bilgilerimiz

Mail adresimiz: info@kedirehberi.com